AK profi cosmetic

Snaha skrášliť sa a vyzerať lepšie  ako nás príroda stvorila, je stará ako ľudstvo samo.

„Kozmetické prípravky" používané už oddávna ,boli určené na korigovania poškodenia kože a zmiernenie zmien  vytvorených vplyvom nepriaznivých faktorov (napr. UV žiarenie, stres, genetické a hormonálne zmeny). Obnovujú a posilňujú prirodzenú bariérovú funkciu kože a mnohé majú často aj liečivé účinky.

Tieto atribúty sú poslaním kolekcie starostlivosti o pleť AK PROFI cosmetic® .Jej nosnou líniou je vysoký obsah prírodných, biologicky aktívnych  rastlinných olejov a voskov, ktoré sa svojim zložením podobajú prirodzeným tukom v pokožke. Preto ich pleť vynikajúco prijíma a vstrebáva bez zanechania nepríjemného pocitu mastnoty. Prípravky nie sú chemicky prifarbované, sú neparfemované a  všetky sú obohatené o komplex biostimulačných (podporujúcich regeneráciu kože) a antioxidačných (inaktivujú toxické látky) vitamínov A a E.

Všetky produkty z ponuky slovenského výrobcu pleťovej kozmetiky AK PROFI cosmetic® sú pripravené podľa osvedčených receptúr, ktoré prešli dlhodobým vývojom a testovaním, kým sa docielilo ich optimálne zloženie a požadovaná účinnosť. Vďaka tomuto zloženiu sú odporúčané aj na ošetrenie citlivej, hyperaktívnej pleti, ktorá bežne reaguje pálením, svrbením, začervenaním až alergiou.

Žiaden tovar od výrobcu AK profi cosmetic nebol nájdený....

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.