AK profi cosmetic

Snaha skrášliť sa a vyzerať lepšie  ako nás príroda stvorila, je stará ako ľudstvo samo.

„Kozmetické prípravky" používané už oddávna ,boli určené na korigovania poškodenia kože a zmiernenie zmien  vytvorených vplyvom nepriaznivých faktorov (napr. UV žiarenie, stres, genetické a hormonálne zmeny). Obnovujú a posilňujú prirodzenú bariérovú funkciu kože a mnohé majú často aj liečivé účinky.

Tieto atribúty sú poslaním kolekcie starostlivosti o pleť AK PROFI cosmetic® .Jej nosnou líniou je vysoký obsah prírodných, biologicky aktívnych  rastlinných olejov a voskov, ktoré sa svojim zložením podobajú prirodzeným tukom v pokožke. Preto ich pleť vynikajúco prijíma a vstrebáva bez zanechania nepríjemného pocitu mastnoty. Prípravky nie sú chemicky prifarbované, sú neparfemované a  všetky sú obohatené o komplex biostimulačných (podporujúcich regeneráciu kože) a antioxidačných (inaktivujú toxické látky) vitamínov A a E.

Všetky produkty z ponuky slovenského výrobcu pleťovej kozmetiky AK PROFI cosmetic® sú pripravené podľa osvedčených receptúr, ktoré prešli dlhodobým vývojom a testovaním, kým sa docielilo ich optimálne zloženie a požadovaná účinnosť. Vďaka tomuto zloženiu sú odporúčané aj na ošetrenie citlivej, hyperaktívnej pleti, ktorá bežne reaguje pálením, svrbením, začervenaním až alergiou.

12
13 11213

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • serum z morskych rias a kolagenu Kód: AKSERUM
  Skladom Výrobca: AK profi cosmetic

  Minerálne rastlinné sérum má protizápalové pôsobenie, reguluje tvorbu mazu a vykazuje antimikrobiálnu aktivitu.

  €12,50
 • kolagen fluid Kód: AKFLUID
  Skladom Výrobca: AK profi cosmetic

  Koncentrované vypínajúce a spevňujúce fluid pre intenzívnu starostlivosť proti vráskam.

  €12,30

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.