Spolupráca s Rodivia za rok 2017

Pozrite sa, kto všetko s nami v uplnynulom roku spolupracoval :

Pozrite sa, kto s nami už spolupracuje :) Ak sa chcete pridať do nášho tímu, napíšte nám TU.

1. blogerka BIANKA KNUTOVÁ - Ahojte volám sa Bianka a kozmetike sa venujem, pretože je to moja vášeň. Milujem testovať produkty a ešte viac ponúknuť kamoškám nejaké tipy. Sama dobre poznám ich reakcie a moje reakcie, ak mi niekto niečo odporučí. Okrem kozmetiky študujem herectvo, tancujem a píšem v časopise, kde som redaktorkou. Mám problematickejšiu, ale ináč normálnu pleť, preto niekedy ten správny produkt je pre mňa nájsť zložitejšie, či už na čistenie alebo zakrytie nedokonalostí, no stále si viem niečo nájsť (samozrejme ako správna beauty bloggerka). Mojou srdcovkou sú tekuté matné rúže a čo sa pomôcok týka oválne štetce, s ktorými sa dá vykúzliť ten najlepší look. 

Bianku nájdete TU

2. Mgr. ZDENKA HANUŠOVÁ - študentka pôrodnej asistencie, sprievodkyňa tehotenstvom, pôrodom, dojčením a materstvom - poskytuje nám recenzie produktov pre tehotné, aromaterapiu, niektoré produkty pre deti.

Zdenku nájdete TU

3. designerka LUCIA KLOBUŠOVSKÁ - Lucka nám chodí pomáhať s návrhmi a tvorením darčekových košov pre Vás. Vždy sme radi, keď sa zastaví a donesie k nám čerstvý vietor do plachiet.

LU nájdete TU

4. Ivy Rodak - TU

5. handmade KatKA - KatKa vytvára veci podľa vlastnej inšpirácie, ktorú nachádza v bežnom živote, v rodine, na dovolenkách s priateľmi. Vždy vytvorí iba limitovanú edíciu, ktorá sa rýchlo rozchytá. Tvorí jedinečné veci, do ktorých vkladá srdce. Nikdy nevieme, čo nám do Rodivia pošle, pretože ako sama hovorí, čím viac jej nadiktujeme, tým menej sa jej to darí :) Má šikovné ruky, preto jej nechávame voľné ruky! Na jej tvorbu sa môžete tešiť na našej stránke a budeme chytať určite veľmi rýchlo :)

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.