O kozmetike Sophie La Girafe

Vedeli ste, že pokožka bábätiek nie je ani po 9 mesiacoch vývoja pripravená na vplyvy vonkajšieho prostredia? Je extrémne jemná, dokonca 5x tenšia ako pokožka dospelých a jej ochranná bariéra ešte nie je vytvorená.

 

SOPHIE LA GIRAFE BABY JE EXKLUZÍVNA LUXUSNÁ ZNAČKA PRÍRODNEJ CERTIFIKOVANEJ ORGANICKEJ STAROSTLIVOSTI O POKOŽKU.

 

Inšpirovaná známou, deťmi aj rodičmi obľúbenou, žirafkou Sophie.

Špeciálne vyvinutá pre jemnú detskú pokožku, milovaná a používaná všetkými vekovými kategóriami s citlivou pokožkou, vyrobená z hodnotných a vysokokvalitných ingrediencií. 

 • certifikovaná označením ECOCERT, t.j. obsahuje min. 99,4% látok prírodného pôvodu
 • 100% vegan
 • bez obsahu gluténu a orechov
 • žiadne alergény podľa noriem EÚ, neobsahuje dokonca ani včelí vosk či lanolín, ktoré sú označované ako "bezpečné"
 • bez obsahu zložiek ambrózie, spôsobujúcich krížové alergie, vrátane rimbaby, harmančeku a nechtíka
 • bez obsahu silných esenciálnych olejov vo vysokých dávkach
 • dermatologicky testovaná
 • vhodná pre citlivú aj atopickú pokožku, vynikajúca pre bábätka i dospelých s kožnými ekzémami a alergiami
 • s jemnou prírodnou vôňou - bez obsahu vonných alergénov
Produkty Sophie La Girafe Baby neobsahujú:
GMO (Geneticky modifikované organizmy), nanočastice, syntetické parfumy a farbivá, komponenty živočíšneho pôvodu, lanolín, ftaláty, parabény, chlór, sodium lauryl sulfát (SLS), sodium laureth sulfát (SLES), MIT (Methylisothiazolinone), triclosan, propylene glycol, benzobarbital, phenoxietanol alebo petrochemické látky. Vďaka jedinečnému zloženiu produkty Sophie La Girafe Baby:
 • zabraňujú strate vlhkosti
 • dokonale hydratujú a posilňujú ochrannú vrstvu pokožky
 • zabraňujú externým vplyvom prostredia
 • pomáhajú udržiavať vitalitu a optimálne funkcie buniek pokožky
V kozmetike Sophie La Girafe používame iba ingrediencie najvyššej kvality za účelom dosiahnutia najlepších výsledkov v starostlivosti o pokožku. Popri všeobecne používaných olejoch v kozmetike pre bábätká (slnečnicový, repkový a olivový olej) používame výhradne najhodnotnejšie dostupné oleje s najlepšími overenými účinkami: jojobový olej a olej z jadra marhule.

SOPHIE LA GIRAFE = ZDRAVÁ A ODOLNÁ POKOŽKA
 
Zložky použité vo výrobkoch :
Kozmetika SOPHIE LA GIRAFE BABY obsahuje vysokokvalitné organické ingrediencie
V kozmetika Sophie La Girafe Baby sme zhromaždili know-how, získavané viac ako tisíc rokov z celého sveta, aby dokázala poskytnúť iba tie najlepšie terapeutické prostriedky pre starostlivosť o pleť Vášho bábätka. Všetky prísady sú vybrané tak, aby boli jemné a príjemné a aby pomáhali vlastnej pokožke bábätka.
 
 
 
 
 
 
 
1. ORGANICKÝ BIELY ČAJ
 
Biely čaj je prospešná ingrediencia, ktorá obsahuje polyfenoly, ktoré chránia pokožku pred vonkajším podráždením, najmä degeneratívnym účinkom UV žiarenia a znečistenia. Biely čaj pomáha posilniť detskú pokožku a udržať jej vlastnú odolnosť. Na výrobu produktov Sophie La Girafe Baby sa používajú iba celé lístky organického bieleho čaju, čím sa udrží ich efektívnosť a účinnosť. Žiadne čajové prášky nie sú v kozmetike Sophie La Girafe vítané!
Vedeli ste?
Biely čaj je často "rezervovaný" iba pre použitie v produktoch starostlivosti o pleť, určených dospelým. V Sophie La Girafe Cosmetics veríme, že naše deti si zaslúžia prinajmenšom rovnako vysokú kvalitu starostlivosti o pleť ako dospelí. Ako taký je biely čaj obsiahnutý vo všetkých produktoch Sophie La Girafe Baby.
 
 
2. ORGANICKÁ LEVANDUĽOVÁ VODA A EXTRAKT
 
Levanduľa má nielen upokojujúce a liečivé vlastnosti, je to tiež prírodný poklad s antiseptickými a protizápalovými účinkami. Levanduľa sa používa na liečbu rôznych kožných chorôb a poranení, ako je zápal, rezné rany, škody spôsobené slnečným žiarením či lupienka.
Hoci je levanduľový esenciálny olej jedným z esenciálnych olejov, ktoré sú vhodné a odporúčané deťom, a teda aj často používaným v detských produktoch, esenciálne oleje by nemali byť používané u dojčiat a detí v okolí očí, čo pre nás znamená na pokožke tváre. A keďže mnohí z nás používajú čistiace gély, telové krémy či detské oleje takmer všade, rozhodli sme sa použiť miernejšiu a bezpečnejšiu formu tejto vynikajúcej zložky. Pretože pre nás je blaho Vášho bábätka mimoriadne dôležité.
Používame organickú levanduľovú vodu a organický levanduľový extrakt vzhľadom k ich veľmi efektívnej hydratácii kože, upokojujúcim účinkom a veľmi jemnej vôni.
Levanduľa v jemnej forme je použitá vo všetkých výrobkoch Sophie La Girafe Baby.
 
3. OLEJOVÝ EXTRAKT ORGANICKEJ SEVERSKEJ ČUČORIEDKY
 
Výskum ukázal, že prirodzené svetlo dlhých svetlých severských nocí a tiež mrazivé a studené teploty spúšťajú tvorbu mnohých účinných látok nájdených v severskej čučoriedke, s overenými prínosmi pre výživnú starostlivosť o pleť. Olejový extrakt severskej čučoriedky, ktorý používame v našej kozmetike, je jedným z najsilnejších prírodných antioxidantov na svete. Upokojuje detskú citlivú, tenkú pokožku a posilňuje ju. Olejový extrakt severskej čučoriedky je použitý v kréme na tvár Sophie La Girafe Baby Face Cream a detskom oleji Sophie La Girafe Baby Oil. Je vynikajúci pre Vás, aj Vaše deti.
 
4. ORGANICKÉ LUXUSNÉ OLEJE
 
V našej detskej kozmetike používame veľké množstvo organických olejov, a to najmä slnečnicový olej a olivový olej, spolu s mimoriadne vysokoceneným ORGANICKÝM JOJOBOVÝM OLEJOM A ORGANICKÝM OLEJOM Z MARHUĽOVÝCH JADIER. Vďaka obsahu mastných kyselín a vitamínov a veľmi príjemnej textúre poskytujú mimoriadne účinnú výživu pokožky. Ľahko sa aplikujú a majú silný liečivý účinok. Na pokožke zanechávajú ľahký nemastný pocit, lepšie sa vstrebávajú a jednoducho vmasírujú do pokožky. Sú mimoriadne bohaté na aktívne látky, vďaka čomu poskytujú najlepšie výsledky starostlivosti o pokožku. Organický jojobový olej, známy tiež ako "zlato z púšte", je povahou podobný kožnému tuku, neupcháva póry a je silným antioxidantom. Je nemastný, antiseptický a redukuje začervenanie a suchosť pokožky. Organický jojobový olej je obsiahnutý v kréme na tvár Sophie La Girafe Baby Face Cream, ochrannom kréeme Sophie La Girafe Baby Protection Cream, telovom mlieku Sophie La Girafe Baby Body Lotion a telovom oleji Sophie La Girafe Baby Oil. Organický olej z marhuľových jadier je bohatý na mastné kyseliny a vitamíny A, C a E. Je veľmi jemný, vhodný aj na svrbivú pokožku a fľaky na koži. Výborne sa absorbuje a vďaka vitamínu A (ktorý ako jediný dokáže "preprogramovať" zmenené bunky) regeneruje a stimuluje bunky pokožky.
 
5. ORGANICKÝ OLEJ KARANJA
 
Olej Karanja, ktorého korene siahajú až do starovekého indického systému ajurvédskej medicíny, poskytuje nielen prírodnú ochranu pred slnečným UV žiarením, ale má tiež protizápalové a antibakteriálne vlastnosti. Olej Karanja je obsiahnutý v ochrannom kréme Sophie La Girafe Baby Protection Cream.
 
6. ORGANICKÉ OVSENÉ MLIEKO
 
Telové mlieko Sophie La Girafe Baby Body Lotion a šampón na vlasy a telo Sophie La GirafeBaby Hair & Body Wash obsahuje antihistamínový ovos. Hydratuje, upokojuje a dokonca pomáha pri úľave od alergických kožných reakcií a zápalov. Ovos obsahuje saponíny, ktoré môžu byť použité aj na jemné čistenie tej najcitlivejšej pokožky.
 
7. CELEBRITY A SOFIA
AMBASÁDORKOU tejto kozmetika pre Slovenskú a Českú republiku je : DARA ROLINS
Túto značku ďalej používajú : Diana Hagerová a Roman Juraško
Denisa Lipovská - majsterka Európy v bikini fitness 2014, fitness trenérka a mama malej Adelky - tvárou kozmetiky Sophie la Girafe Baby pre Slovenskú republiku. Viac o Denise sa dozviete na jej FacebookuDenisa Lipovska - IFBB Bikini Fitness.
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.