Limitovaná edícia SKIN CLEANSE & GLOW GIFT SET

Sada na čistenie a ošetrenie pokožky je skvelý darček na prirodzenú starostlivosť o pokožku a jej zdravý vzhľad. Hlboko vyživujte a opravte svoju pleť s touto luxusnou zmesou panenského kokosového oleja, plného vitamínov a antioxidantov a našich úžasných rastlinných výťažkov a zažijete svoje vlastné malajzijské kúpele!

Tropika Skin Coconut Cleansing Oil: 100% prírodný čistiaci olej na tvár, ktorý odstraňuje nečistoty a zanecháva na vašej pokožke pocit hodvábnej, jemnej, čistej a žiariacej pokožky. Bez námahy odstráni make-up a môže byť tiež použitý ako mini tváre, aby vaša pokožka získala hlbšiu vlhkosť. Obohatené olivovým olejom s vysokým obsahom vitamínov A a E, ktoré pomáhajú opraviť poškodenie pokožky a výťažky sladkého drievka, ktoré pomáhajú odľahčovať tmavé škvrny, pod tmavými kruhmi a dokonca aj tón pleti.
Tropika Skin Coconut Moisturizer s olejom z čajovníka: Tento bohatý a upokojujúci telový krém, hlboko zvlhčujúci a hydratačný, upokojuje najdrsnejšiu pokožku uzamknutím vlhkosti, aby prirodzene doplnil suché škvrny a pokojné podráždenie bez toho, aby pokožka bola mastná. Obohacený olejom z čajovníka, ktorý je všeobecne známy svojimi antibakteriálnymi a antiseptickými vlastnosťami, je Tropika Skin Coconut Moisturizer dokonalým záchrancom suchého kože.
Vhodné pre všetky typy pleti aj pre citlivú pokožku
Žiadne parabény, SLS, minerálne oleje, ftaláty, petrochemické látky alebo syntetické vône
Vegan Certified

Objem : 100ml + 100g

Cena : 29,90Eur

Váha : 0,320 kg

PREDAJ : exkluzívne iba štúdio TRIM v MAX Prešov

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.