Ako vybrať správny darček?

Výber darčeka je vždy ako bludisko. Buď poznáte cestu a ide to rýchlo, alebo máte niekoľko hodín či dní, čo robiť. Ale nakoniec je to všetko na reakcii obdarovaného. Na tom krátkom okamihu, kedy sa všetko spomalí a vy čakáte na prvú reakciu. Želáte si radosť, tú iskru v očiach! A tá radosť, keď sa to obdarovanému páči. Tá hrdosť, keď je z toho nadšený! A tá až pýcha, keď Váš darček označí za najlepší zo všetkých! Všakže?!

Darčeky môžete vyberať 3 spôsobmi :

 1. akože darček - alebo skôr strieľanie na slepo. Niečo uvidíte, Vám by sa to aj pozdávalo, tak to vezmete. Môže to byť niečo od neutrálneho košíka s ovocím, s ktorým nepokazíte nič až po vtipné postavičky, s ktorými môžete pokaziť všetko. Akože darček dávame skôr na formálnych udalostiach či ľuďom, ktorých veľmi nepoznáme, ale nechceme prísť bez darčeka. Tu by sme poradili, čím menej poznám obdarovaného, tým formálnejši darček zvolím. 
  1. u nás to može byť pre ženu sada parfémov od 0 - 100 rokov Emotions of Lambre
  2. pre pána máme klasickú pánsku vôňu Louis
  3. pre budúce mamičky, deti si môžete vybrať kozmetiku Sophie La Girafe Baby z rôznych sád od štartovacej (tú využije od tehotenstva, cez nemocnicu či aj s dieťaťkom) až po darčekové kazety 
  4. ako neutrálnu maličkosť by som volila určite štartovaciu sadu od Sophie la Girafe Baby
 2. 100% darček - viete presnú značku, veľkosť, farbu, vzor, hlučnosť,etc. Je to darček na 100%, pretože určite viete,že už ho obdarovaný používa a má ho rád, alebo je to niečo po čom túži a chcel by to. V tomto prípade musíte tu osobu dobre poznať, či už ste jej blízky priateľ alebo máte čarovnú guľu, ktorá to presne vie. Tu by sme poradili, ak obdarovaný používa originál, určite mu nikdy nekupujte napodobeninu, teda fake!
 3. hľadá sa darček - sem patria všetci od tých, čo majú konkrétnu predstavu o darčeku (len nevedia, či existuje) až po tých, čo majú indície či snahu na skvelý darček! V tomto prípade je dôležité, že sa budete snažiť, kým nenájdete podľa vás perfektný darček. Na obdarovanom Vám určite záleží, preto venujete aj hľadaniu nejaký ten čas. Tu vieme poradiť, aby ste nám rovno napísali :) Pozrieme sa na Vaše očakávania a ukážeme vám, čo by sme pre vás mali. Ale zopár typov vám určite dáme :
  1. pre ženu,ktorá sa líči aspoň raz do roka(nech to má na jednom mieste) alebo sa líči denne (aby to vyzeralo krásne v kabelke) je tu Beauty Box! Úžasná skladačka, kde sa dajú vložiť očne tiene, podkladové bázy, etc.
  2. pre našich registrovaných členov robíme kozmetické darčeky na mieru,
  3. a obdarovaný má rád prírodné produkty odporúčame prírodné mydlá VONAI,

 

Vybrať darček je veda! Niektorým ide ľahko a niektorých potrápi. V každom prípade aj obdarovaný musí prejaviť trocha empatie a aspoň sa usmiať a poďakovať. Nech vyberáte čokoľvek, vždy nám môžete napísať.Veľa štastia pri výbere :)

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.