Zväčšenie poprsia s IDEAL BUST Zväčšenie poprsia

 
 • 1 z 4
 

Vysoko koncentrované sérum a prírodný výživový doplnok pre zväčšenie poprsia aj o 2 veľkosti či pre spevnenie po kojení alebo kvôli veku. Počas Vianočnej akcie s darčekom navyše.

Dostupnosť Zvoľte variant Na dotaz Na dotaz
DRUH
Bežná cena €43
Ušetríte €30,50 (–71 %) €12,50 (–29 %) €30,50 (–71 %)
€12,50 €30,50 od €12,50    
Kód tovaru Zvoľte variant 1344/SER 1344/DOP
Značka Lambre
Webová stránka značky au.lambre.eu/company/decl...
Kategória Telo
 

VIANOČNÁ AKCIA  

K NÁKUPU INTENZÍVNEHO SÉRA A DOPLNKU STRAVY DOSTANEŠ DARČEK!  Lak na nechty z kolekcie Pastelle, ktorú nájdeš TU

Ak sa ti veľmi páči konkrétny odtieň laku na nechty, vlož nám ho do poznámky a mi ti radi splníme tvoje prianie :) 

INTENZÍVNE SÉRUM PRE SPEVNENIE POPRSIA IDEAL BUST

Sérum Ideál bust je koncentrovaný, vysoko aktívny prípravok s účinkom formovania a spevňovania poprsia .... TOTÁLNY PUSH-UP A LIFFTINGOVÝ EFEKT

 • vyplňuje a zväčšuje poprsie;
 • zvyšuje pevnosť a má „push-up“ efekt;
 • modeluje tvary;
 • revolučná technológia
 • inovatívne aktívne zložky.

 

PRVÉ  VÝSLEDKY SA  DOSTAVIA RÝCHLEJŠIE,  AKO BY STE OČAKÁVALA ! Sérum Ideál bust je koncentrovaný, vysoko  aktívny prípravok s účinkom formovania a spevňovania poprsia. Už po prvej aplikácii sú garantované skvelé výsledky zvýšenia  pevnosti poprsia, bez toho  aby musel byť prevedený invazívny chirurgický zákrok. Vyrovnáva problémy spôsobené pôsobením času, ako je ovislosť, či strata pevnosti. Zároveň umožňuje nadlho zachovať krásny vzhľad poprsia.

INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA! Vďaka jedinečnej technológii založenej na VolufilineTM sérum okamžite vyplní a zväčší poprsie. Už po jeho prvej aplikácii bude viditeľný efekt „neviditeľná podprsenka“, po ňom bude nasledovať rýchly nástup účinku „push-up“. Sérum účinne potlačuje príznaky ovislosti, straty pevnosti a pružnosti poprsia. Zväčšuje psia a dodáva  im krásnu oblú formu. Produkt nemá žiadny vplyv na hormonálny systém. Môže byť používaný behom menštruačného cyklu i meno pauzy, nepredstavuje nebezpečenstvo pre mliečne žľazy.

Sérum je do poručované ženám, ktoré chcú obnoviť dievčenskú pevnosť poprsia, zvlášť po kojení.

 ÚČINOK PRODUKTU MÁ TRI EFEKTY:

 1. OBLEJŠIE POPRSIE : špeciálny komplex aktívnych látok vytvorí na poprsí jemnú vrstvu, ktorá zlepší ich vzhľad, tzv. „neviditeľnú podprsenku“.
 2. HYDRATOVANÁ POKOŽKA : produkt obsahuje dodatočnú aktívnu zložku, ktorá hydratuje a regeneruje jemnú pokožku na krku a prsiach.
 3. EFEKT PEVNOSTI : unikátna  kombinácia účinných látok posilňuje štruktúru pokožky. Pokožka sa spevňuje a je hladšia.

POUŽITIE : Používajte každý deň. Produkt jemne v masírujte krúživými pohybmi od spodnej časti poprsia k hornej časti. Potom jemne masírujte dekolt, opäť smerom dohora. Používajte každé ráno a večer po dobu 8 týždňov. Nedoporučuje sa používať behom tehotenstva a kojenia.

Kúra je doporučená pre ženy s malým poprsím, tiež pre tie, ktorých prsia stratili pružnosť vzhľadom k rýchlemu chudnutiu, v dôsledku tehotenstva, kojenia, alebo  prirodzeného starnutia. Je ideálny pre všetky ženy, ktoré chcú mať plné, pevné a krásne prsia. Už po prvej aplikácii bude vaša pokožka pružnejšia a hladšia. Pri pravidelnom používaní behom 8 týždňov je možné, že sa zväčší objem vašich pŕs a dosiahnete toho, že vaše poprsie bude pevnejšie a bude mať plný  guľatý tvar.

Objem : 150 ML

DOPLNOK STRAVY PRE SPEVNENIE POPRSIA

Prírodný produkt pre zväčšenie objemu a pružnosti pŕs. Prípravok bol vytvorený na základe najnovších technológii, len na báze prírodného zloženia. Krása ženských pŕs je závislá na mnohých faktoroch. Pokiaľ si chcete zachovať ich krásny a zdravý vzhľad, je dôležité dodávať organizmu prospešné živiny rovnako ako nevyhnutnú  starostlivosť. Strata pružnosti a objemu pŕs  je často spojená s častým kolísaním hmotnosti, zmenami vyvolanými  tehotenstvom a kojením, alebo vekom. Vzhľadom k tomu, že elasticita pŕs závisí na spojivovom  tkanive, je veľmi dôležité, aby sme sa o ne dobre starali. Ako vhodný spôsob sa uvádza  konzumácia takých potravín, ktoré podporujú pružnosť a zvyšujú objem pŕs, rovnako ako stimulácia  procesov zameraných na  spevnenie a zvýšenie objemu pŕs.

URČENĚ  PRE : Ideál BUST je určený pre inteligentné, sebavedomé ženy, ktoré si chcú zachovať pevné poprsie. Doplnok stravy pomáha  udržovať si  správne fungovanie ženského organizmu pri meno pauze.

Balenie obsahuje 90 tabliet určených pre mesačnú kúru.

Spôsob užívania: Efekt používania potravinového doplnku IDEAL BUST je u každej  ženy individuálny,  pretože ide o prírodný doplnok . Doporučená denná dávka  sú  3 tablety, ale každá žena individuálne volí  ich počet. Niekedy si môže dávku znížiť, pokiaľ sa jej zdá,  že objem poprsia sa zväčšuje príliš  rýchlo. Nedoporučuje  sa  prijímať viac ako  4 tabletky denne. Doplnok sa berie pred jedlom a  zapíja sa vodou .Efekt bude viditeľný  v prípade, že budete doplnok IDEAL BUST užívať pravidelne. Vo väčšine prípadov sú prvé účinky badateľné už po dvoch týždňoch kúry. Poprsie sa stáva plnšie a citlivejšie ako pred začiatkom menštruačného cyklu (to sú prvé známky účinnosti doplnku). Dĺžka doby užívania je závislá na požadovanom efekte. Poprsie sa môže zväčšiť až o dve veľkosti. Po dosiahnutí požadovaného účinku, je vhodné v užívaní doplnku pokračovať takto: 1 tabletka denne, alebo 1 tabletka každé 3 dni.

Doplnok je určený ženám starším 18 rokov, ktoré chcú mať pevnejšie a plnšie poprsie. Doplnok je rovnako do poručovaný  ženám behom meno pauzy, hormonálnej nerovnováhy, po kojení, pretože v tomto období ženy často trpia pocitom „straty poprsia“. Doplnok je rovnako  určený ženám, ktoré nemajú plné prsia v dôsledku genetiky.

Zloženie a vlastnosti : Jednotlivé zložky doplnku boli špeciálne vybrané z lipnicovitých  tráv a iných rastlín. Výrobok neobsahuje žiadne látky živočíšneho pôvodu. Výrobok neobsahuje žiadne konzervačné látky ani farbivá.

Zloženie:

-        extrakt z chmeľových hlávok

-       extrakt z červeného jetela

-       objemové činidlá

-       mikrokryštalická celulóza

-       sója

-       pohánka

-       žito

-       jablčná vláknina

-       jačmeň

-       kukurica

-       pšenica.

-       proti zapekacie prísady

-       stearat horečnatý

-       oxid kremičitý

Kontraindikácie:

 • Pretože sa klinické testy nerobili u tehotných žien, doplnok by tehotné a kojace ženy užívať  nemali.
 • Nepoužívajte, pokiaľ máte alergii na niektorú  zo zložiek.
 • Nepoužívajte v prípade zdravotných problémov týkajúcich sa mliečnych žliaz.
 • Doplnok by nemali užívať ženy mladšie 18 rokov.
 • Nedoporučuje sa užívať doplnok spolu s nápojmi obsahujúce alkohol.
 • Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

 Spôsob skladovania: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste  pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosah deti.

 Užitočné informácie: Doplnky stravy nie sú náhradou vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Prípravok je určený pre dospelé osoby.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.