IDEAL BUST pre spevnenie poprsia I Doplnok stravy pre spevnenie poprsia

Neohodnotené
 
 

Prírodný produkt pre zväčšenie objemu a pružnosti pŕs. Prípravok bol vytvorený na základe najnovších technológii, len na báze prírodného zloženia. Krása ženských pŕs je závislá na mnohých faktoroch. Pokiaľ si chcete zachovať ich krásny a zdravý vzhľad, je dôležité dodávať organizmu prospešné živiny ...

Dostupnosť Skladom
€30,50    
Kód tovaru 1338
Značka Lambre
Webová stránka značky au.lambre.eu/company/decl...
Kategória Telo
 

Prírodný  produkt  pre zväčšenie objemu a pružnosti pŕs. Prípravok bol vytvorený na základe najnovších technológii , len na báze prírodného zloženia.

Krása ženských pŕs je závislá na mnohých faktoroch. Pokiaľ si chcete zachovať ich krásny a zdravý vzhľad, je dôležité dodávať organizmu prospešné živiny  rovnako ako nevyhnutnú  starostlivosť. Strata pružnosti a objemu pŕs  je často spojená s častým kolísaním hmotnosti, zmenami vyvolanými  tehotenstvom a kojením, alebo vekom. Vzhľadom k tomu, že elasticita pŕs závisí na spojivovom  tkanive, je veľmi dôležité, aby sme sa o ne dobre starali. Ako vhodný spôsob sa uvádza  konzumácia takých potravín, ktoré podporujú pružnosť a zvyšujú objem pŕs, rovnako ako stimulácia  procesov zameraných na  spevnenie a zvýšenie objemu pŕs.

URČENĚ  PRE : Ideál BUST je určený pre inteligentné, sebavedomé ženy, ktoré si chcú zachovať pevné poprsie. Doplnok stravy pomáha  udržovať si  správne fungovanie ženského organizmu pri meno pauze.

Balenie obsahuje 90 tabliet určených pre mesačnú kúru.

Spôsob užívania: Efekt používania potravinového doplnku IDEAL BUST je u každej  ženy individuálny,  pretože ide o prírodný doplnok . Doporučená denná dávka  sú  3 tablety, ale každá žena individuálne volí  ich počet. Niekedy si môže dávku znížiť, pokiaľ sa jej zdá,  že objem poprsia sa zväčšuje príliš  rýchlo. Nedoporučuje  sa  prijímať viac ako  4 tabletky denne. Doplnok sa berie pred jedlom a  zapíja sa vodou .Efekt bude viditeľný  v prípade, že budete doplnok IDEAL BUST užívať pravidelne. Vo väčšine prípadov sú prvé účinky badateľné už po dvoch týždňoch kúry. Poprsie sa stáva plnšie a citlivejšie ako pred začiatkom menštruačného cyklu (to sú prvé známky účinnosti doplnku). Dĺžka doby užívania je závislá na požadovanom efekte. Poprsie sa môže zväčšiť až o dve veľkosti. Po dosiahnutí požadovaného účinku, je vhodné v užívaní doplnku pokračovať takto: 1 tabletka denne, alebo 1 tabletka každé 3 dni.

Doplnok je určený ženám starším 18 rokov, ktoré chcú mať pevnejšie a plnšie poprsie. Doplnok je rovnako do poručovaný  ženám behom meno pauzy, hormonálnej nerovnováhy, po kojení, pretože v tomto období ženy často trpia pocitom „straty poprsia“. Doplnok je rovnako  určený ženám, ktoré nemajú plné prsia v dôsledku genetiky.

 

Zloženie a vlastnosti : Jednotlivé zložky doplnku boli špeciálne vybrané z lipnicovitých  tráv a iných rastlín. Výrobok neobsahuje žiadne látky živočíšneho pôvodu. Výrobok neobsahuje žiadne konzervačné látky ani farbivá.

 

Zloženie:

-        extrakt z chmeľových hlávok

-       extrakt z červeného jetela

-       objemové činidlá

-       mikrokryštalická celulóza

-       sója

-       pohánka

-       žito

-       jablčná vláknina

-       jačmeň

-       kukurica

-       pšenica.

-       proti zapekacie prísady

-       stearat horečnatý

-       oxid kremičitý

 

Kontraindikácie:

Pretože sa klinické testy nerobili u tehotných žien, doplnok by tehotné a kojace ženy užívať  nemali.

Nepoužívajte, pokiaľ máte alergii na niektorú  zo zložiek.

Nepoužívajte v prípade zdravotných problémov týkajúcich sa mliečnych žliaz.

Doplnok by nemali užívať ženy mladšie 18 rokov.

Nedoporučuje sa užívať doplnok spolu s nápojmi obsahujúce alkohol.

Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

 

Spôsob skladovania:

Uchovávajte na suchom a tmavom mieste  pri izbovej teplote.

Uchovávajte mimo dosah deti.

 

Užitočné informácie:

Doplnky stravy nie sú náhradou vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Prípravok je určený pre dospelé osoby.

 

Hmotnosť 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.