Defiant Beauty Healing Hand Balm Ošetrujúci balzam na ruky

 
Akcia Zväčšiť
 

Aby Vaše ruky boli vždy krásne a mladé bez ohľadu na počasie či iný vplyvy. Balzam je na ruky suché, boľavé až s odlupujúcou sa pokožkou na každodenné použitie či pre extra hydratáciu s protistarnúcim účinkom. 

Dostupnosť Posledný kus
€19,85    
Kód tovaru JYHB5
Značka Jennifer Young
Kategória Ruky & Nechty
 

Ruky môžu trpieť v dôsledku mnohých vplyvov počasia, pitného režimu či choroby. Niektorí hovoria o koži na rukách a na dlaniach, ktoré sa stávajú boľavými a s odlupujúcou sa kožkou. Často žiadate balzam na ošetrenie a ochranu rúk, ktorý funguje a má čisté zloženie. Vytvoril sa liečebný a upokojujúci balzam.

Defiant Beauty Healing balzam na ruky je ľahký aj hydratačný a 2 možnosti použitia :

  • Odporúča pokryť si ruky v hrubej vrstve a nasadiť si bavlnené rukavice pre intenzívnejšiu hydrataciu.
  • Použite malé množstvo na postihnuté miesto. Multi-tasking balzam sa ľahko vstrebáva, čo vám umožní pokračovať v každodenných úlohách. 

 

Vezmite prosím na vedomie, že tento balzam je ľahko parfumovaný s éterickými olejmi spojenými s proti-stárnucim účinkom.

Vďaka svojmu zloženiu je vhodný na používanie aj počas niektorých liečebných procedúr. 

Objem : 50 ml

Inštrukcie pred  používanie :  Patch-test pred použitím.

Prísady : Kokosové maslo, Cocos nucifera, Prunus Armeniaca, Calendula officinalis, Cera Flava, Vitamín E (Tocopherol), Neroli (Citrus Aurantium Amara), Kadidlo ( Boswellia Carteri, Blood Orange (Citrus Aurantium Amara)  / (english : Theobroma cacao (Cocoa Butter), Cocos nucifera (Coconut Butter), Apricot kernel oil (Prunus Armeniaca), Calendula oil (Calendula Officinalis), Beeswax (Cera Flava), Vitamin E (Tocopherol), Neroli (Citrus Aurantium Amara), Frankincense (Boswellia Carterii), Blood Orange (Citrus Aurantium Amara)

Hmotnosť 0.15 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.