Pre registrovaných

Výhody klubu VIP klub Rodivia pre registrovaných členov:

  1. Je zadarmo a registrácia trvá iba jeden klik TU (registrovať sa môžete aj za pomoci Facebooku či Googlu)
  2. Naši registrovaní členovia majú navyše službu Darčekový kôš s kozmetikou na mieru
  3. Prednostný nákup noviniek z limitovaných kolekcii (takže ak objednáme 10ks z limitovanej edície a objednať si môžu najprv len naši členovia, je možné, že k neregistrovaným sa výrobok ani nedostane. Samozrejme sa budeme snažiť vždy získať toľko ks, aby sa dostalo všetkým, no limitovaná kolekcia má limitovaný počet ks a niekedy dokonca aj limit, koľko ks si može jeden e-shop objednať)
  4. Prednostné vybavenie objednávok (ak sa nám uzatvára čas na vybavenie objednávok, ktoré v daný deň vieme vybaviť, rpednostne sa vybavia objednávky registrovaných členov).
  5. Extra akcie či vyššia zľava pre našich členov (príklad : ako člen nášho klubu máte možnosť kúpiť nejaký výrobok v akcii, ale neregistrovaný zákazník dostane produkt za plnú cenu, alebo príklad : zákazník má na nejaký produkt zľavu 10%, ale registrovaný člen má zľavu 25%)
  6. Rodivia Dámsky klub : úžasný zážitok, ktorý sme pripravili pre Vás a Vaše kamarátky či kamarátov! Táto možnosť je venovaná pre  ľudí, ktorí chcú vidieť a hlavne vyskúšať nové kolekcie, či TOP výrobky, poradiť s pleťou alebo líčením, jednoducho urobiť si chvíľku pre seba a pre svoj dobrý pocit :) Dáte si kávičku, posadíte sa a necháte sa rozmaznávať! Bližšie info : TU.
  7. Sledovací psík na produkty, kde si môžete zvoliť hneď z niekoľkých možností. Môžete sledovať produkt, ktorý 1. bol naskladnený, 2. bol daný do akcie, 3. cena produktu klesla pod hodnotu, ktorú si sami určíte. 
  8. DARČEKOVÁ TAŠKA - potrebujete vedieť, čo sa Vám zmestí do darčekovej tašky? Alebo potrebujete väčšiu? Dajte nám vedieť, čo všetko chcete dať do tašky a my to vyskúšame za Vás!
  9. a chystáme ďalšie :)
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.