Sada Luxe Collection Zlato, platina a diamanty

 
  • 1 z 2
 

Luxusná, jedinečná, jednoducho to najlepšie sada! Zlato, platina a diamanty . . .

Dostupnosť Na dotaz
€43    
Kód tovaru 1161
Značka Lambre
Webová stránka značky au.lambre.eu/company/decl...
Kategória PLEŤ
 

LUXE COLLECTION

Luxusná kolekcia jedinečných prípravkov pre starostlivosť o pleť.

Aktívne terapia - efektívne omladenie pleti a progresívne korekcia vrások inšpirovaná procedúrami z oblasti estetickej medicíny. Zloženie prípravkov je na báze najcennejších aktívnych látok, ako je zlato, platina a diamanty.

Vedci z laboratórií LAMBRE vytvorili exkluzívny rad produktov LUXE COLLECTION, ktoré efektívne pôsobí proti starnutiu pleti. Rad obsahuje mimoriadne cenné aktívne látky, ako je zlato, platina a diamanty. Výnimočná účinnosť kozmetických produktov je výsledkom synergie všetkých základných aktívnych zložiek, ktoré spolupôsobia na okamžitom obnovení mladistvého vzhľadu pleti. Kozmetické prostriedky tejto rady stimulujú regeneratívne vlastnosti pokožky a presne zodpovedajú jej špecifickým potrebám. Obnovujú mladosť a krásu!

Rad sa skladá z:

- Cellular GOLD SERUM DAY Denné sérum 20 ml

- Cellular PLATINUM SERUM NIGHT Nočné sérum 20 ml

- Cellular DIAMOND SERUM EYE Sérum pre pokožku okolo očí 20 ml

 

CHARAKTERISTIKA LUXE COLLECTION

TERAPIA LUXE COLLECTION

-           exkluzívny rad kozmetických prostriedkov pre každý typ pleti, ktoá vyžaduje intenzívnu regeneráciu a omladenie

-          predlžuje životný cyklus buniek, čím spomaľuje proces starnutia pleti

-           zabraňuje znehodnocovaniu kolagénových vlákien a negatívnemu pôsobeniu voľných radikálov

-           stimuluje tvorbu nových kolagénových a elastínových vlákien

-           vyrovnáva rozdiely v pigmentácii pleti, navracia jej jednotné sfarbenie

-           viditeľne zmenšuje hĺbku vrások

-           obnovuje mladistvý vzhľad pleti, dodáva pleti jas a sviežosť

-           zmenšuje existujúce príznaky starnutia

-           vyhladzuje pleť a robí ju pružnejšou.

 

AKTÍVNE ZLOŽKY v zložení LUXE COLLECTION

GOLDEN COLLAGENINE - peptid spojený s čiastočkami zlata zmenšuje hĺbku vrások a rýh; testovanie

in vitro preukázalo zvýšenie hladiny kolagénu o 200%.

Biotechnologický pôvod látky zabezpečí, že aktívne látky obsiahnuté v zlate sú rýchlo a výnimočne presne dopravené do hlbokých vrstiev kože. Táto zložka pôsobí ako prostredník, ktorý stimuluje bunkovú aktivitu nevyhnutnú pre obnovenie a uchovanie mladistvého vzhľadu pleti.

PLATINUM MATRIX-EM - inovatívne peptidový komplex na báze mikročastíc platiny.

Platinové mikročastice spolu s peptidom stimulujú tvorbu "mladého" kolagénu III. typu (mladá pleť sa z 85% skladá práve z kolagénu III. typu), vďaka čomu aj zrelá pleť bude obsahovať rovnaké množstvo kolagénu ako pleť mladá. Komplex zabraňuje starnutiu pleti, stimuluje regeneráciu buniek, zvyšuje pevnosť a pružnosť pleti, vyhladzuje vrásky a zmenšuje ich počet.

Platinum Matrix-om zvyšuje syntézu kolagénu I. typu o 280%, kolagénu III. typu o 250%.

DIAMOND SIRT - optimálny komplex aktívnych látok pre jedinečnú starostlivosť o pleť, ktorá zabráni jej predčasnému starnutiu. Komplex sa skladá z mikrosfér oxidu kremičitého (nositeľ) pokrytých vrstvou diamantu a spojených s peptidmi, ktoré pripomínajú bielkovinu Sirtuin. Aktivuje biochemické reakcie, ktoré spomaľujú procesy starnutia a súčasne posilňujú mechanizmy ochraňujúci bunky.

Aquaxyl - hydratujúca zložka rastlinného pôvodu, ktorá má dlhú dobu pôsobnosti. Reguluje a posilňuje cirkuláciu vody v pokožke, vytvára zásoby vody pre optimálnu hydratáciu, zvyšuje odolnosť pokožky voči negatívnym faktorom. Zabraňuje veľkým stratám vody skrze epidermy.

Niacínamid (vitamín B3) - jedná sa o vitamín rozpustný vo vode, ktorý preniká aj cez vrchnú vrstvu epidermy. Intenzívne stimuluje syntézu kolagénu a zvyšuje tvorbu ceramidov, ktoré sú základnou zložkou lipidni ochrannej vrstvy pokožky. Efektívne zabraňuje veľkým stratám vody cez epidermu, čo v dôsledku vedie k zlepšeniu hydratácie pokožky a zvýšeniu jej pružnosti. Ide o silný antioxidant, ktorý pomáha ochrániť pokožku pred negatívnymi vplyvmi UV žiarenia a voľných radikálov. Zosvetľuje pigmentové a starecké škvrny a zabraňuje vzniku nových.

Makadamiový olej - je olej bohatý na vitamín A, vitamíny skupiny В (В1, В2, В3) a vitamín Е, obsahuje lecitín, fenoly, kyselinu olejovú a palmitovú, rovnako tak i vysoké množstvo minerálnych látok.Pôsobí ako antioxidant, ochraňuje bunky pred činnosťou voľných radikálov. Zjemňuje a vyhladzuje epidermy, dodáva pleti hladkosť. Makadamiový olej má skvelé antibakteriálne účinky, regeneruje bunky a chráni ich pred slnečným žiarením. Preniká do dermy, kde aktivuje jej regeneračné funkcie

 

Denné sérum 20 ml - Exkluzívne sérum proti starnutiu pre každodennú starostlivosť o pleť

Tento revolučný kozmetický prostriedok omladzuje zrelú pleť. Preniká hlboko do pokožky a okamžite aktivuje procesy tvorby buniek a ich regeneráciu, vďaka čomu sú obnovené jej "mladistvé" funkcie, životná sila a jas. Efektívne spomaľuje tvorbu vrások, vyhladzuje už existujúce vrásky a zmenšuje ich počet. Omladzuje štruktúru pokožky, ktorá je vďaka tomu pružnejšia a pevnejšia. Výborne pokožku z vnútra hydratuje.

Aktívne zložky:

GOLDEN COLLAGENINE, vitamín РР, makadamový olej, Aquaxyl

 Účinky:

- mimoriadne efektívne, vysoko koncentrované sérum proti vráskam pre starostlivosť o pleť, ktorá stratila pružnosť a má sklon k tvorbe vrások a tendenciu k vysúšaniu

-  stimuluje tvorbu nových kolagénových vlákien, čím dodáva pleti pevnosť

 -  okamžite vyhladzuje vrásky

 - chráni kolagénové vlákna, efektívne zabraňuje tvorbe vrások

-  dlhodobo navracia pleti hladkosť a pevnosť

Použitie: Každé ráno nanášajte na očistenú pleť

 

Nočné sérum 20 ml - Exkluzívne sérum proti starnutiu pre nočnú starostlivosť o pleť

Aktívne zložky:

PLATINUM Mátra - XEM, vitamín РР, makadamový olej, Aquaxyl

Sérum aktívne posilňuje bunky v boji pre mladistvý vzhľad: rýchlo a efektívne obnovuje pokožku, zlepšuje jej štruktúru, zvyšuje jej pružnosť a pevnosť. Efektívne vyhladzuje vrásky, omladzuje tvárové kontúry. Skvele chráni pokožku pred starnutím a obnovuje jej prirodzenú farbu a jas. Pôsobí v noci, keď sú regeneračné procesy najintenzívnejšie. Pleť vyzerá každé ráno po prebudení nádherne, žiari , je ideálne hladká.

- Prostriedok, ktorý počas spánku dodá pokožke silu, aby mohla počas dňa odolávať negatívnemu pôsobeniu vonkajších faktorov

- urýchľuje regeneráciu buniek a syntézu kolagénu

- posilňuje prirodzený regeneračný systém a ochrannú funkciu pokožky

- napomáha vyhladzovať pokožku

- hydratuje

- vyživuje a upokojuje

Použitie: Každý večer nanášajte na očistenú pleť

 

Sérum pre pokožku okolo očí 20 ml - Exkluzívne sérum proti starnutiu pre starostlivosť o pokožku okolo očí

Toto sérum intenzívne pôsobí pri každodennej starostlivosti o pokožku okolo očí. Efekt zvýšenia pružnosti pokožky je zjavný už po niekoľkých použitiach, drobné vrásky sa vyhladzujú. Inovačná receptúra je vypracovaná na báze cenných zložiek, ktoré ochraňujú a posilňujú kožné bunky, predlžujú ich život, čím spomaľujú procesy starnutia. Mimoriadne bohaté zloženie zaisťuje intenzívnu hydratáciu a výživu jemnej pokožky okolo očí, vďaka čomu budú drobné vrásky prakticky neviditeľné. Pokožka je po použití preparátu ideálne jemná a hladká.

Aktívne zložky:

DIAMOND SIRT, vitamín РР, makadamový olej, Aquaxyl

-          intenzívne sérum proti vráskam pre jemnú pleť okolo očí

-          stimuluje tvorbu nových kolagénových vlákien, dodáva pokožke okolo očí pevnosť

-          okamžite vyhladzuje vrásky, zaistí efekt rýchleho mikroliftingu

-           ochraňuje kolagénové vlákna pred glykosilácii, efektívne zabraňuje tvorbe vrások

-           pokožka okolo očí bude hladšia a pevnejšia počas krátkej doby

Použitie: Každé ráno a večer nanášajte na očistenú pokožku okolo očí

Hmotnosť 1.1 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.