Dámska darčeková sada Vôňa a telový balzam

 
  • 1 z 6
 

Darčekové sady Hugo Boss, Cacharel, Chanel, Dolce&Gabbana alebo Christian Dior.

Dostupnosť Zvoľte variant Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
všeobecný
€27,90 €27,90 €27,90 €27,90 €27,90 €27,90    
Kód tovaru Zvoľte variant 1317/5 1317/19 1317/22 1317/23 1317/35
Značka Lambre
Webová stránka značky au.lambre.eu/company/decl...
Kategória Parfém
 

Exkluzívne sada výnimočných prípravkov, ktoré pridávajú pleti príjemnú vôňu a zabezpečujú intenzívnu starostlivosť. Sada obsahuje parfumovanú vodu 50 ml a parfumovaný telový balzam 120 ml. Luxusný telový balzam s vôňou obľúbeného parfumu okamžite hydratuje a regeneruje , zmäkčuje a vyhladzuje pokožku tela. Balzam je dokonalo vyvážený modernou technológiou na základe hydratačnych zložiek: olivového masla, olivového oleja a extraktu levandule. Balzam vytvára neopakovateľný efekt saténovej a hladkej pokožky s príjemnou vôňou Vášho obľúbeného parfumu.Ľahká jemná textúra parfumovaného gélu pokožku čistí a zanecháva na nej jemnú arómu obľúbeného parfumu.Hodvábny proteín zabezpečuje hydratáciu a hladkosť pokožky.

Parfumovaná voda + telový balzam:

SADA 5. Hugo Woman - Hugo Boss : Čerstvá, dynamická, chladivá aróma, vznikajúca prelínaním ovocných, citrusových a zelených nôt s odtieňmi hyacintu, jazmínu a bielej ľalie. Pre duchaplnú, podnikavú, vnútorne slobodnú ženu. 

Obmedzenia? Nevšímajte si ich. Žite tak, ako chcete. Čerstvá, dynamická, chladivá aróma od Lambre, vznikajúca prelínaním ovocných, citrusových a zelených nôt s odtieňmi hyacintu, jazmínu a bielej ľalie. Pre duchaplnú, podnikavú, vnútorne slobodnú ženu. Charakter vôní: čerstvá, čistá, ženská, novátorská. Skupina vôni: kvetinovo ovocná. Vrchný tón: zelené jablko, kvety papáje, čierne ríbezle, broskyňa. Stredný tón: jazmín, vodový hyacint, biela ľalia, koreň fialky. Základný tón: santal, céder, vanilka.

SADA 19. Noa - Cacharel : Vybraná, elegantná, čarovná vôňa, v ktorej zmyselná teplota bieleho pižma a koriandru prestupuje svetlou vlnou odtieňov bielej pivonky a zelenej kávy.

Počas evolúcie ľudstva, v rade meniacich sa osadníkov civilizáciou, vždy existovali ľudia, ktorí uchovávali spomienky na hviezdny prach, ktorý dal základ vesmíru. Obraz tejto ženy je posolstvom, ktoré pripomína ľuďom ich schopnosť meniť svet. Vybraná, elegantná, čarovná vôňa, v ktorej zmyselná teplota bieleho pižma a koriandru prestupuje svetlou vlnou odtieňov bielej pivonky a zelenej kávy. Pre jemnú ženu, ktorá sa rada rozmaznáva. Charakteristika vôní: nežné, túžobné, zmyselné. Skupina vôní: kvetinovo púdrové. Vrchný tón: noty zelene, bergamot, koriander. Stredný tón: biela pivonka, káva. Základný tón: biele pižmo, santal.


SADA 22. Coco Mademoiselle - Chanel : Kvapôčka tohto parfumu - a pred Vami je elegantná a iskrivá, zvodná a nežná, tak krásna mladá dáma. Zmyselná vôňa je vytvorená pre modernú mladú ženu s dokonalým vkusom a citom pre krásu.

Exkluzívna sada výnimočných prípravkov, ktoré pridávajú pleti príjemnú vôňu a zabezpečujú  intenzívnu starostlivosť. Sada obsahuje parfumovanú vodu 50 ml a parfumovaný telový balzam 120 ml. Luxusný telový balzam s vôňou obľúbeného parfumu okamžite hydratuje a regeneruje , zmäkčuje a vyhladzuje pokožku tela. Balzam je dokonalo  vyvážený modernou technológiou na základe hydratačných zložiek: olivového masla, olivového oleja a extraktu levandule. Balzam vytvára neopakovateľný efekt saténovej a hladkej pokožky s príjemnou vôňou Vášho obľúbeného parfumu. Kvapôčka tohto parfumu od Lambre - a pred Vami je elegantná a iskrivá, zvodná a nežná, tak krásna mladá dáma. Zmyselná vôňa je vytvorená pre modernú mladú ženu s dokonalým vkusom a citom pre krásu. Mäkké tóny pačuli a dubového machu výborne ju doplňujú a vyvažujú. Pre atraktívne, podnikavé a dynamické povahy. Charakter vône: atraktívna, iskrivá, štýlová. Skupina vôní: ľahko kyprá. Vrchné tóny: pomaranč, bergamont, liči. Stredné tóny: ruža, jasmin, pačuli. Základné tóny: vetiver, burbonska vanilka, biele pižmo.


SADA 23. Light Blue - Dolce&Gabbana : Čistá, prúdiaca vôňa, v ktorej atraktívna čerstvosť grapefruitu,  vlhká zeleň, chladivý dych morského brezu harmonicky vyrovnávajú odtiene kvetov ambry a santalu. Chladivá, svieža a tonizujúca vôňa pre energické, impulzívne a žiarivé ženy.

Exkluzívna sada výnimočných prípravkov Lambre, ktoré pridávajú pleti príjemnú vôňu a zabezpečujú  intenzívnu starostlivosť. Sada obsahuje parfumovanú vodu 50 ml a parfumovaný telový balzam 120 ml. Luxusný telový balzam s vôňou obľúbeného parfumu okamžite hydratuje a regeneruje , zmäkčuje a vyhladzuje pokožku tela. Balzam je dokonalo  vyvážený modernou technológiou na základe hydratačných zložiek: olivového masla, olivového oleja a extraktu levandule. Balzam vytvára neopakovateľný efekt saténovej a hladkej pokožky s príjemnou vôňou Vášho obľúbeného parfumu. Čistá, prúdiaca vôňa, v ktorej atraktívna čerstvosť grapefruitu,  vlhká zeleň, chladivý dych morského brezu harmonicky vyrovnávajú odtiene kvetov ambry a santalu. Chladivá, svieža a tonizujúca vôňa pre energické, impulzívne a žiarivé ženy. Charakter vône: čistá, priehľadná, ľahučko príťažlivá  a zmyselná. Skupina vôní: kvetinová - citrusová. Vrchné tóny: tóny čerstvého grapefruitu, zeleň. Stredné tóny:  lístočky ruže, pivónia, frézie. Základné  tóny: céder, santal, ambra.


SADA 35. J'adore - Christian Dior : Svetlý tón leta a slnka. Táto žena je zamilovaná… do života, do slnka, do muža. To je viac než vyznanie lásky. 

Exkluzívna sada výnimočných prípravkov pre dámy, ktoré pridávajú pleti príjemnú vôňu a zabezpečujú  intenzívnu starostlivosť. Sada obsahuje parfumovanú vodu 50 ml a parfumovaný telový balzam 120 ml. Luxusný telový balzam s vôňou obľúbeného parfumu okamžite hydratuje a regeneruje , zmäkčuje a vyhladzuje pokožku tela. Balzam je dokonalo  vyvážený modernou technológiou na základe hydratačných zložiek: olivového masla, olivového oleja a extraktu levandule. Balzam vytvára neopakovateľný efekt saténovej a hladkej pokožky s príjemnou vôňou Vášho obľúbeného parfumu. Svetlý tón leta a slnka. Táto žena je zamilovaná… do života, do slnka, do muža. To je viac než vyznanie lásky. Charakter vôní: koketujúci v počiatočných tónoch, ženský, emotívny. Skupina vôní: kvetinovo - ovocné. Vrchné tóny: fialka, mandarínka, listy brečtanu. Stredné tóny: orchidea, magnólia, mimóza, ruža. Základné tóny: strom amarantu strom, pižmo.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.