SÉRUM NA RIASY MAGIC LONG LASH Sérum pre predĺženie a objem rias.

 

Efektívny účinok séra   - maximálna vyživa ,objem a predĺženie! Inovatívne zloženie obsiahnuté v sére  prenikajú až ku korienkom rias a posilňujú ich zvnútra. Posilňujú ich rýchly rast , hrúbku a farbu. MAGIC LONG LASH vytvára ochrannú vrstvu pozdĺž rastúcich rias a tým zabraňuje vypadávaniu  a lámaniu 

Dostupnosť Na dotaz
€16,30    
Kód tovaru 1419
Značka Lambre
Webová stránka značky au.lambre.eu/company/decl...
Kategória Ostatné
 

Zázračné sérum na riasy :

•  Inovatívna receptúra 12 1 - 12 špeciálne vybrané aktívne zložky;

•  bezpečnostná technológia potvrdená v oblasti výskumu;

• pevné a predĺžené riasy

Životnosť riasy je asi 3-6 mesiacov, po tejto dobe riasy vypadávajú. Riasy rastú len prvých 30 dní ich životného cyklu  a to je veľmi krátka doba aby stali dlhé a objemné. To je dôvod, prečo sme vytvorili sérum, v ktorom sú použíté špeciálne vybrané zložky podporujúce rast rias tým, že zvýšia ich objem, dĺžku a predlžujú životnosť riasy.

Inovatívne zloženie obsiahnuté v sére  prenikajú až ku korienkom rias a posilňujú ich zvnútra. Posilňujú ich rýchly rast , hrúbku a farbu. MAGIC LONG LASH vytvára ochrannú vrstvu pozdĺž rastúcich rias a tým zabraňuje vypadávaniu  a lámaniu .

Komplex unikátnych prvkov s mimoriadnymi vlastnosťami zaručuje viditeľné výsledky po 15 dňoch  pravidelného používania. 

 

 

AKTÍVNE ZLOŽKY : Jedinečná receptúra MAGIC LONG EYELASH

 BIMATOPROST - účinná látka, ktorá je veľmi efektívna zložka , ktorá stimuluje rast rias .Ovplyvňuje dĺžku a hrúbku rias, zvyšuje ich  počet, posilňuje ich sýtosť farby 

BIOTYNA - vitamín H zo skupiny B; základný komponent, ktorý posilňuje štruktúru a zabraňuje lámaniu rias.

 ALANTOIN - je známi vďaka svojim  liečivým  účinkom, ukľudňujúcimi  a zmäkčujúcimi vlastnosťami. Vyhladzuje a hydratuje riasy.

 KOMPLEX VITAMÍNŮ A, E, F, P, B6 – prenikajú do vlákien rias, zlepšujú ich štruktúru, vďaka čomu  sú riasy silnejšie, pružnejšie a lesklejšie.

 WIDELASHTM - moderný komplex dvoch aktívnych zložiek: BIOTINOYL TRIEPTIDE-1, ktorý posilňuje vlákno a vlasovú cibuľku, a PROVITAMINY B5, ktoré účinne obnovujú štruktúru rias, ktoré sú potom silnejšie, dlhšie a hustejšie.

 PROTEINY HEDVÁBU – hydratujú a vyhladzujú riasy, chránia ich pred mechanickým poškodením;

OKTAPEPTID-2 - peptid  ovplyvňujúci  rast  rias a ich celkový zdravotný stav

 PANTHENOL - hydratuje a vyhladzuje povrch rias.

 

APLIKÁCIA : Použitie séra je jednoduché a veľmi príjemné vďaka praktickej kefke  a gélovej textúre produktu. Po odstránení make-up a očistení tváre a oči naneste  MAGIC LONG LASH  na hornú  líniu rias. Sérum sa rýchlo  vstrebáva  a  aktivuje posilnenie rias  po niekoľkých sekundách.  Sérum aplikujte len raz pred spaním .

Dávajte pozor! Nenanášajte sérum na spodné riasy aby sa prípravok nedostal do oka. Pre dosiahnutie maximálneho efektu sa doporučuje  šesťmesačná kúra .Po dosiahnutí želaného efektu sa odporúča používať sérum  3-4 krát týždenne. Vaše riasy vám prekvapia dĺžkou a objemom!

Objem : 4 ML

Hmotnosť 0.1 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.