O2 BUBLINKOVÁ MASKA SO SILNÝM ÚČINKOM KYSLÍKU Všetky typy pleti

 
 

Vôňa praliniek a šampanského Vás zavedú k sile kyslíka. Rozžiarte svoju pleť a omladnite s kyslíkovou maskou.

Dostupnosť Na dotaz
€7,50    
Kód tovaru 1977
Značka Lambre
Webová stránka značky au.lambre.eu/company/decl...
Kategória Maska
 

S vekom začína naša pokožka pociťovať nedostatok kyslíka (tzv. Anoxiu), v dôsledku čoho sa znižuje rýchlosť tvorby nových buniek, spomaľuje sa syntéza kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej, ktoré sú hlavnými zložkami mladistvé pokožky. Regeneračné procesy v našom organizme prebiehajú pomalšie. Rýchlosť odstraňovanie toxínov sa znižuje, pokožka sa obnovuje pomalšie. Pokožka je hrubšia a sivastá, dehydrovaná, preto sa objavujú vrásky a dokonca aj akné. Tieto príznaky sa môžu týkať nielen tváre, ale pokožky celého tela.

-  vo veku 30 rokov sa hladina kyslíka v pokožke znižuje o 25%

-  vo veku 40 rokov sa hladina kyslíka v pokožke znižuje o 50%

-  v znečistenom prostredí môže strata kyslíka v pokožke dosiahnuť aj viac ako 50%

VÝSLEDOK BUBLINKOVEJ MASKY :

 - dodáva pokožke kyslík;

 -  sivá pleť bez jasu je vďaka okysličenie svetlejšie, rozžiarená;

 -  vďaka unikátnemu zloženiu na báze antioxidantov a kyslíka je pokožka skvele vyživená;

 -  miznú známky únavy;

 - pleť je opäť rozjasnená;

 -  zlepšuje pružnosť pokožky aj jej farbu;

 - dochádza k stimulácii mikrocirkulácie a okysličenie pokožky, vďaka čomu sa zvyšuje absorpcia účinných látok obsiahnutých v maske.

 

 AKTÍVNE ZLOŽKY : OLEJ Babas, GLYCOFILM, GRANSIL SIW-7100

 Ako dodať pokožke kyslík? Kozmetika s obsahom kyslíka urýchľuje proces regenerácie pokožky a posilňuje ju tým, že vytvára ochrannú vrstvu ako pred škodlivými vonkajšími faktormi (cigaretový dym, ultrafialové žiarenie, klimatizácia), tak i vnútornými (nezdravé jedlo). Kozmetika obsahujúce kyslíkom má priaznivé účinky nielen stav pleti, ale na stav pokožky celého tela. Pri kontakte s aktívnym kyslíkom sa gélová konzistencia masky zmení na mierne syčivú penu. Začnú sa vytvárať bublinky a maska naberá na objeme. Inovatívne zloženie stimuluje mikrocirkuláciu a nasycuje kožu kyslíkom, čo zvyšuje absorpciu účinných látok obsiahnutých            v maske.

Výrobok je odporúčaný pre všetky typy pleti, najmä však pre pleť, ktorej chýba kyslík, je sivastá, unavená, bez lesku. Je určená najmä pre tých, ktorí žijú v znečistenom prostredí, sú vystavení stresu, ultrafialovému žiareniu, trávia dlhú dobu v klimatizovaných miestnostiach.

BALENIE : 2 sáčky

1 x maska s vôňou praliniek

1 x maska s vôňou šampanského

Spôsob použitia :  Na očistenú pleť naneste tenkú vrstvu masky a pozorujte, ako sa konzistencia masky mení na malé bubliny s kyslíkom. Výrobok začne peniť sám. Keď sa tento proces ukončí, vmasírujte zvyšok masky do pokožky a nechajte ju ešte ďalšie 2-3 minúty pôsobiť, aby ste zvýšili účinok. Potom dôkladne opláchnite teplou vodou. Pre dlhotrvajúci účinok sa odporúča používať masku 1-2krát týždenne.

Výrobok bol dermatologicky testovaný. Len pre vonkajšie použitie!

POZOR!  Použite iba raz, ihneď po otvorení vrecka. Nepoužívajte, ak je vrecko poškodené. Skladujte pri izbovej teplote.

 Objem :  2 x 8 ML 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.