Lícenka COMPACT BLUSH Zamatová lícenka

 
  • 1 z 2
 

Kompaktná lícenka od Lambre je súčasťou každej modernej ženy.

Dostupnosť Zvoľte variant Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
zakladne farby
€10,70 €10,70 €10,70 €10,70 €10,70 €10,70    
Kód tovaru 1668/RUK 1668/SMR 1668/RUZ 1668/BRO 1668/BRR Zvoľte variant
Značka Lambre
Webová stránka značky au.lambre.eu/company/decl...
Kategória Lícenka
 
S pomocou lícenky môže tvár vyzerať sviežo. Je potrebne zvýrazniť  správne korektúry tváre,  aby všetko vyzeralo harmonicky. Správne vybratie odtieňa  lícenky je dôležité,  aby sme  jej aplikáciou získali  čo najprirodzenejšiu farbu tváre. Lícenka so zamatovou textúrou a prírodnou saténovou povrchovou úpravou dodáva pleti žiarivý lesk  a ľahko sa nanáša. Dotyk červene na tvári krásne oživuje pleť a dodáva romantické čaro. Lícenka sa rovnomerne nanáša, bez vytvárania šmúh.

 

Zloženie - zodpovedá miere fragmentácie častíc mastenca, ktorý zabezpečuje príjemnú aplikáciu a priľnavosť k pokožke. Poskytuje hebkosť a vodevzdornosť čím zvyšuje priľnavosť k pokožke.

Mika - prírodné minerálne vyvreliny, zo skupiny silikátov, ktoré dobre odrážajú a rozptyľujú svetlo, čím sa  prekrývajú nedostatky, pleť sa stáva žiarivá.

Magnézium stearan - udržuje trvanlivosť farby a zvyšuje jeho priľnavosť k pokožke.

Štruktúra lícenky zahŕňa viacero zložiek, ktoré majú hydratačné a zmäkčujúce vlastnosti, ktoré dodávajú pokožke žiarivý a zdravý vzhľad.

Neobsahuje parabény, žiadne parfumy....

Objem : 2,5 g

 
 Vizážisti doporučujú
Správne používanie lícenky môže urobiť ženu o pár rokov mladšiu. Korekcia tvaru tváre dodá pleti  nový, svieži vzhľad a samozrejme ucelený make-upLícenkou  môžete osviežiť  šedivosť  pleti a príliš bledej pleti  dodať  nový žiarivý vzhľad. Okrem toho, použitie malého množstva červene dokonale vyrovná  make-up a dodá obraz harmónie a úplnosti.  Zloženie kompaktnej lícenky od Lambre je vhodné pre denný aj večerný make-up. Farebnosť týchto jemných  saténových ružových odtieňov odráža  svetlo typ pokožky.
 
 Číslo 1:  Ružový -  korál : Tento odtieň lícenky  je na prvom mieste  dokonale kompatibilný so všetkými typmi svetlej pokožky.
 
 Číslo 2:  Smoky - ružová : Jeden z najvšestrannejších farebných odtieňov  - vhodný pre všetky typy jasnej  zľahka opálenej pokožky. Veľmi osviežujúca béžová s ružovkastým nádychom na opálenej  pokožke  vytvára vizuálny efekt  prirodzenej červene.
Odporúčame  na  unavenú pleť – dodá zdravú farbu.
 
 Číslo 3 : Ružová : Tento bohatý odtieň ružovej vyzerá skvelo na svetle zľahka opálenej pokožky, rovnako ako snedej pleti. Neodporúča sa na príliš tmavú pleť .Tmavo ružový odtieň červene je vhodný pre veľké osvetlenia a preto oživí  večerný make-up a dodá tvári výraz a sviežosť.
 
 Číslo 4: Broskyňová : Jeden z mála odtieňov, ktorý pristane každému a je vhodný bez ohľadu na okolnosti, vek, odtiene šatníka a dennú dobu - odráža opálenosť pleti .
 
 Číslo 5: Brozovo - ružová : Výrazný tón je dokonalý v  kombinácii s ľahko opálenou snedou , hnedou a olivovou pleťou. Vhodné aj pre veľmi tmavú  pleť - oživuje ju a dáva zdravý vzhľad.
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.