LESK NA PERY SOFT MATT LONGWEAR Tekutý matný lesk

 
  • 1 z 3
 

Lesk na pery Soft Matt Longwear má matný trvalý efekt! Pripravte sa na zázrak z prírodných komponentov!

Dostupnosť Zvoľte variant Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
všeobecný
€6,90 €6,90 €6,90 €6,90 €6,90 €6,90    
Kód tovaru 1698/21 1698/22 1698/23 1698/24 1698/25 Zvoľte variant
Značka Lambre
Webová stránka značky au.lambre.eu/company/decl...
Kategória Lesk
 

Lesk na pery Soft Matt Longwear - LAMBRE vám ponúka revolučnú novinku – kolekciu tekutých matných leskov ! LESK SOFT MATT LONGWEAR JE VYTVORENÝ PRE VÁS! KAŽDÁ ŽENA, KTORÁ POUŽIJE TENTO LESK NA PERY NAVŽDY SI HO ZAMILUJE !

VYROBENÉ NA ZÁKLADE PRÍRODNÝCH KOMPONENTOV 

-         VČELÍ VOSK  - poskytuje ľahkú konzistenciu a vytvára na pokožke tenkú ochrannú vrstvu, ktorá má okamžitý upokojujúci účinok, a to najmä na pokožku popraskanú  a podráždenú. Zjemňuje a zmäkčuje pokožku pier, vďaka prítomnosti vosku v kompozícii sa  lesk ľahko aplikuje na pery. 

-         Bez parabénov 

-         Neskúšané na zvieratkách 

-         Bez konzervačných látok

 Výnimočnosťou týchto  matných leskov na pery je to, že sú veľmi pigmentované, už pri prvom nanesení  zanechávajú na perách intenzívnu farbu. Nanesený lesk drží na perách po celý deň . Lesky majú pohodlnú a jednoduchú aplikáciu. Vynikajúca konzistencia zaručuje čistú povrchovú úpravu bez rozmazávania. Vysoký obsah včelieho vosku sa šetrne stará o vaše pery! Lesk neobsahuje žiadne konzervačné látky! Vďaka matnej textúre pery vyzerajú plnšie, výraznejšie a zvodne. Lesk nepresakuje cez pokožku pier .Inovatívne zloženie zabezpečuje zamatový mat.

 

ČO TO JE ? PRIPRAVTE SA NA ZÁZRAK ! 

Vďaka matnej textúre pery vyzerajú plnšie, výraznejšie a zvodne. Úžasná, krásne ženská, veľmi bohatá farba je vynikajúca voľba pre večerné líčenie. Doprajte Vašim perám  jemnosť , jasnosť a trvalú matnú farbu. Dajte im, po čom túžia  , svetlo - intenzívne farby a hydratáciu ! Lesk na pery Soft Matt Longwear obsahuje vitamíny, minerály a bylinné prvky, ktoré poskytujú jemnú starostlivosť o pokožku pier  a potrebnú úroveň vlhkosti po celý deň.

Vitamínový komplex obsiahnutý v lesku  A + E chráni pery pred voľnými radikálmi, ktoré spôsobujú starnutie a vysychanie citlivej pokožky pier. Napomáha vyhladiť jemné vrásky. Hydratačný komplex ,tvorí veľmi tenkú ochrannú vrstvu, aby sa zabránilo vysychaniu, popraskaniu pier a zdravý vzhľad. Pravidelné používanieSoft Matt Longwear leskov zlepšuje pružnosť pokožky a zvýrazní pery!

Soft Matt Longwear lesky na pery majú jemnú príjemnú textúru, ktorá sa ideálne priľne na pery na veľmi dlhú dobu. Vytvára efekt prirodzenej sviežosti. Pery sa nelepia, a majú pocit úplného pohodlia. Aplikácia lesku sa stáva potešením!

Len jeden malý očarujúce dotyk Vašich pier s leskom Soft Matt Longweara a stávate sa  neodolateľná!

Objem : 7ML

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.