Emotions Of Lambre Sada piatich parfémov

 
 

Pocity, nálady a emócie sú súčasťou každého z nás. Počúvajte svoje srdce a prejavujte svoje pocity, svoje emócie. Emotions of Lambre je sada parfumov na každý deň a pre každú príležitosť. Výnimočné parfumy, ktoré Vás prevedú do sveta emócií.

Dostupnosť Na dotaz
€38    
Kód tovaru 1215
Značka Lambre
Webová stránka značky au.lambre.eu/company/decl...
Kategória Dámske vône
 

NA DOTAZ - Od výrobcu vieme, že je to veľmi žiadaný kúsok - 11.12.2017 bude naskladnených zopár kusov, tak neváhajte a nákup urobte čo najskôr! Veľmi rýchlo sa vypredáva :)

Pocity, nálady a emócie sú súčasťou každého z nás. Počúvajte svoje srdce a prejavujte svoje pocity, svoje emócie. Emotions of Lambre je sada parfumov na každý deň a pre každú príležitosť. Výnimočné parfumy, ktoré Vás prevedú do sveta emócii. Vyberte si svoj parfum, vďaka ktorému objavíte vášeň života, okúzlenie, oheň lásky, šťastie alebo pokoj v duši. Emotions sú parfumy, ktoré vo Vás zanechajú jedinečnú a nezabudnuteľnú stopu...

 Obsahuje :

 1. Parfém Láska

Parfum, podtrhujúci ženskosť, pokušenie a vábenie. Teraz Vám neodolá žiadny muž. Tento parfum pridá každej žene na príťažlivosti a sebavedomí. Zvoľte si túto vôňu, ak sa chcete stať stredobodom pozornosti a urobiť dojem. Milujte a buďte milovaná. Pôvabné znenie parfumu je vytvorené z kompozície  limetky, kardamónu a jazmínu s odtieňmi pižma a vanilky.

 1. Parfém Eufória

Parfum pre ženy, ktoré sa snažia vyhýbať každodennému zmätku, stresu a ktoré sa chcú stať súčasťou sveta pôžitkov. Buďte šťastná a prirodzená, užívajte si každý okamih života. Optimistické a romantické tóny vo Vás prebudia eufóriu. Táto radostná a zmyselná kompozícia je spojením šťavnatých odtieňov červeného ovocia a grapefruitu, ukľudňujúcich tónov ruže a jazmínu.

 1. Parfém Nádej

Jemná kompozícia, ktorá Vám prinesie dobrú náladu a naplní Vás optimizmom. Tento parfum Vám pridá energiu a silu. Vďaka tejto vôni získate pocit  harmónie  a pozitívnej energie. Táto jemná a zmyselná vôňa je vytvorená spojením aromatických tónov čiernych ríbezlí ,jazmínu, ruže, v spojení s odtieňmi vanilky a pižma.

 1. Parfém Nadšenie

Neobvyklá povzbudzujúca, osviežujúca a radostná kompozícia. Parfum Vás posunie na vrchol uspokojenia a nadšenia z pôžitku. Nebráňte sa novému zoznámeniu, obklopujte sa pozitívnymi emóciami. Opojná vôňa Vám pomôže lepšie precítiť samu seba. Táto kompozícia radosti je spojením tónov pomaranča, bergamotu a broskyne, v spojení s odtieňmi maliny a heliotropu.

 1. Parfém Relaxácia

Výnimočná vôňa, ktorá pôsobí relaxačne, ukľudňuje emócie ukryté v hĺbke duše. Parfum je určený pre ženy, ktoré potrebujú pokoj a pocit harmónie. Vôňa je vytvorená na základe tónov  ylang-ylangu, fialky, ruže a magnólie, v spojení s odtieňmi cédra a santalového dreva.

6. Mix Parfémov - jednotlivé vône je možné ľubovoľne miešať podľa nálady :

 • nádej + láska = otvorte svoje srdce pre veľkú a čistú lásku,
 • nadšenie + láska = pocíťte vzrušujúcu silu vášne a šťastia,
 • relax + nádej = počúvajte svoje srdce, upokojte sa a uvoľnite sa,
 • relax + láska = táto kombinácia Vám vytvorí romanticko-melancholickú náladu,
 • eufória + nadšenie = posilnite pocit radosti a vyžarujte neudržateľné štastie,
 • eufória + láska = objavte maximálny pocit šťastia a pocíťte výnimočné potešenie
 • a ďalšie :)

 

Objem : 5 x 8ml

Hmotnosť 1.1 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.